“טורעננה” אירוע רכיבת האופניים של רעננה יוצא לדרך

הרכיבה תתקיים בשלושה מסלולים בהתאמה לילדים, משפחות ורוכבים מקצועיים

באווירה קהילתית בסימן שנת המאה לרעננה!

למעוניינים תתאפשר השכרת אופניים וקסדה באירוע בתשלום סמלי

עיריית רעננה ממשיכה לעודד את תושבי העיר לאורח חיים פעיל וספורטיבי, ויוצאת לדרך עם “טורעננה” –  אירוע ייחודי של רכיבה על אופניים, שיוזנק מפארק רעננה, באווירה ספורטיבית קהילתית.

האירוע, יתקיים ביום ו’, 3.12.21, החל מהשעה 7:00, באזור הדשא הסמוך לאגם בפארק רעננה, שיהווה נקודת הזנקה בטווח שבין 7:00 ל- 8:30. לעידוד ההשתתפות ולהתאמה לכלל קהלי היעד בעיר, תתקיים הרכיבה בשלושה מסלולים מוצעים בדרגות קושי משתנות: מסלול בן 8 ק”מ ייעודי לילדים ומשפחות; מסלול בן 15 ק”מ לילדים, נוער ומבוגרים ומסלול באורך 28 ק”מ לרוכבים מקצועיים.

הרכיבה תתבצע בהתאם לכללי הבטיחות, והמשתתפים יידרשו לחבוש קסדה ולהצטייד בבקבוק מים במהלך הרכיבה.

משתתפי האירוע יקבלו ערכת השתתפות הכוללת חולצה, בקבוק מים ומספר אישי, דרכו ניתן גם להוריד את התמונות מהרכיבה. הערכות יחולקו ערב לפני האירוע, יום ה’ 2.12.21, בפארק רעננה, בשעות 16:00- 19:00 או ביום האירוע החל מהשעה 6:00.

 

ראש העיר רעננה, חיים ברוידא: “רעננה שומרת על אורח חיים בריא וספורטיבי, ואנו ממשיכים לקיים בעיר מגוון אירועים ופעילויות ספורט לכל המשפחה, שיוקדשו השנה לציון חגיגות המאה לרעננה. תושבי העיר מוזמנים להגיע ולהצטרף לאירוע הרכיבה הייחודי, שתוכנן עם מסלולים ייעודיים בהתאמה לכלל חתכי האוכלוסייה, על מנת שכל אחת ואחד מהמשתתפים יוכלו ליהנות מחוויית רכיבה מותאמת ומהנה ומעשייה ספורטיבית במיטבה”.

ניתן לשכור אופניים וקסדה בתשלום סמלי של 60 ₪, בכפוף להרשמה מראש. לפרטים נוספים, ולהרשמה לאירוע בתשלום סמלי של 20 ₪, נא לפנות למוקד קול טיקט רעננה, באתר העירייה או בטלפון –8864*.

האירוע יתקיים בכפוף להנחיות התו הסגול.

כתבות מהפורטל שיעניינו אתכם

יש לכם חדשות לחלוק איתנו?
נגישות