משרד הפנים אישר את החלטת עיריית רעננה להפחית את הארנונה לשנת 2021

בתקופה מאתגרת כל כך, מגיע לנו גם קצת בשורות טובות

עיריית רעננה בבשורה לתושבי העיר ולמגזר העסקי: משרד הפנים קיבל השבוע את בקשת ראש העיר והנהלת העירייה ואישר את הפחתת היטל הארנונה בעיר.

במכתב שקיבלה העירייה, בחתימת שר הפנים אריה דרעי ושר האוצר ישראל כ”ץ, בכפוף לחוק ההסדרים במשק המדינה, הוענק לעירייה אישור חריג המאפשר גמישות והפחתת גובה סכום הארנונה, וביטול הטייס האוטומטי אליו מחויבת העירייה באופן גביית הארנונה.

המכתב מהווה מענה לבקשת העירייה לאישור הפחתת הארנונה בשיעור 1.088% על כלל הנכסים המתוארים בצו המיסים. מדובר בבשורה עבור תושבי העיר והעסקים המקומיים, המקבלת חשיבות יתרה על רקע משבר הקורונה והפגיעה הכלכלית שחוו חתכים נרחבים באוכלוסיית העיר בעקבותיו. המשרד התרשם מתוכנית ההתייעלות הכלכלית והארגונית, שהוצגה בפניו, המיושמת בעירייה בשנתיים האחרונות.

 

ראש העיר רעננה חיים ברוידא: “אני שמח ומברך על החלטת משרדי הממשלה לאשר את בקשתנו להפחתת תשלומי הארנונה בעיר. זהו ביטוי נוסף למאמץ הכולל שאנו נוקטים על מנת להקל על תושבי העיר בהתמודדותם עם משבר הקורונה. נמשיך לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותנו ובכפוף לחוק על מנת להמשיך ולהחיל הקלות נוספות על מנת שנצלח את המשבר באופן מיטבי ונצא מחוזקים”.

עיריית רעננה בבשורה לתושבי העיר ולמגזר העסקי: משרד הפנים קיבל השבוע את בקשת ראש העיר והנהלת העירייה ואישר את החלטת העירייה להפחתת גובה היטל הארנונה בעיר.

כתבות מהפורטל שיעניינו אתכם

יש לכם חדשות לחלוק איתנו?
נגישות