נווה זמר

שכונת נווה זמר

תושבי שכונת נווה זמר, תתחדשו! בדיוק לפני שנה, ועד השכונה התחיל לאפיין אתר שיענה על הצרכים של השכונה ואחר עבודה מאומצת נולד אתר חדש לשכונה! באתר תוכלו להתעדכן בכל מה שחדש, אירועים, התנדבויות, עדכוני ועד, חינוך, תוכלו למצוא את כל קבוצות הוואטסאפ והפייסבוק של השכונה במקום אחד ואפילו להצטרף לקבוצות רכישה שכונתיות.

נווה זמר הפכה לשכונה הכי מבוקשת באזור, בעיקר בזכות האנשים הטובים והאווירה החמה והמחבקת.

קיימים הרבה מאוד מיזמים קהילתיים, לדוגמא: “נווה זמר מטיילת”, משפחות השכונה מטיילות ברחבי הארץ בליווי מדריך. “ערבי אימהות” סגורים לנשים מהשכונה, “סיירת בידוד” של קבוצת נשים שמשמחות תושבים בבידוד על ידי חלוקת חלות בימי שישי, קבוצת פרסום ועוד.

בנוסף, בכל חג ועד השכונה מארגן אירועים קהילתיים בשיתוף פרויקט “שכנות טובה” מעיריית רעננה.

בימים אלה ועד השכונה מקים “סיירת הורים” שמטרתה היא להגביר את תחושת הביטחון והחוסן בקהילה על מנת לשפר את איכות החיים בשכונה על ידי ביצוע פעולות יזומות בנושא ביטחון ומניעה של אירועים כגון פריצות, ונדליזם והקמת מטרדי רעש.

גם אתם רוצים להתנדב בסיירת הורים? מעולה! צרו קשר.

אנו מזמינים אתכם להתעדכן בנושאי השכונה בקבוצת הוואטסאפ שלנו – לרגל ההשקה, תערך הגרלה בין החברים בקבוצה במסגרתה תוכלו לזכות בגלידה גולדה, קומבינציה מ- זה סושי, כרטיסיית קפה בסשה, עוגת מוס מעוצבת של Cakes & More ושיעור פילאטיס אצל מיטל פילאטיס – לחצו להצטרפות.

נגישות