עיריית רעננה מציגה: חודש האופניים בעיר!

העירייה תקיים לאורך חודש דצמבר מגוון פעילויות ייחודיות עם אופניים לכל המשפחה, כולל טיול רכיבת שטח, הפנינג לכל המשפחה, הרצאה, סדנת תיקוני אופניים, סימולטור רכיבה על אופניים חשמליים ועוד. כל הפעילויות חינם!

עיריית רעננה, בשיתוף קהילת רוכבי האופניים בעיר ובתמיכה של המשרד להגנת הסביבה, הכריזה על חודש דצמבר כחודש האופניים, בו תקיים מגוון אירועים ופעילויות ייחודיות לכל המשפחה:

רכיבת שטח מצפון לרעננה – טיול רכיבה של 40 ק”מ בשטח הנמצא מצפון לרעננה, דרך שמורות הטבע מקסימות באיזור. הרכיבה כוללת רכיבת שבילים וסינגלים ומובלת ע”י ינון בירן, מדריך אופניים מוסמך.

הפעילות תתקיים ביום שישי, 6.12.2019,  נפגשים בשעה 7:00 בבוקר במרכז ‘בכל אופן רוכבים” בפארק רעננה (כניסה מרחוב ירושלים).

הרכיבה מיועדת לרוכבים מעל גיל 18 ברמה בינונית ומעלה. חובה להצטייד בקסדה ואופניים תקינים.

הפעילות ללא תשלום, ברישום מראש במוקד “קול טיקט” 8864*,  tickets.raanana.muni.il

הפנינג זהירים בדרכים 

הפנינג לכל המשפחה בנושא זהירות בדרכים יתקיים ביום רביעי 11.12.2019 בין השעות 16:00 -19:30, ברחבת יד לבנים, בהשתתפות ראש העיר חיים ברוידא וגלי שחר, חברת מועצת עיר ואחראית על תיק הבטיחות בדרכים.

הפעילות תכלול את המופע “שרים ונזהרים בדרכים”, תצוגת אמצעי משטרה (כגון: משקפי אלכוהול וכו’), חשיפת פעילות תנועת הנוער המשטרתית “שחקים”, סימולטור אופניים חשמליים ופעילויות נוספות. במקום תתקיים מכירת קסדות אופניים במחיר מסובסד של 20 ₪ בלבד. הכניסה חופשית.

“כי תמיד יש בך עוד דיווש אחד” – הרצאה של חנוך רדליך  

חנוך רדליך, מנצח תחרות אופני ההרים הקשה בעולם, ה’אריזונה טרייל’ שנערכה ב 2019, מספר ומשתף את הקהל בתעצומות הנפש והגוף הנדרשות כדי לסיים ולנצח את האתגר הקשה. בהרצאה מספר חנוך על הכאבים, הבדידות והמשברים העמוקים של הרוכב למרחקים ארוכים, ועל הדרך שכל אדם יכול וצריך לעשות כדי להתעלות על כל מה שעומד מולו, כדי לצאת כשידו על העליונה.

ההרצאה תתקיים ביום רביעי 18.12.12 בשעה 19:30, ביחידה האזורית לאיכות הסביבה, רח’ מגדל 58 רעננה. הכניסה ללא תשלום, ברישום מראש במוקד “קול טיקט” 8864*, tickets.raanana.muni.il

תיקון אופניים למשפחות וסדנא בנושא אופניים חשמליים

סדנת תיקון אופניים לתושבי העיר תתקיים בפארק רעננה, במהלכה הציבור מוזמן להביא אופניים לתיקונים בסיסיים שיתבצעו על ידי מכונאיות מקצועיות ולקבל טיפים ומידע כיצד לתחזק אופניים. במקום יהיה אפשר לתקן בלמים, פנצ’רים, שימון וכיוון, תוך כדי הסבר על התיקון המבוצע.

בנוסף, במקום תתקיים סדנא בנושא אופניים חשמליים, במהלכה יוצב במקום סימולטור אופניים חשמליים ותתקיים הדרכה מעשית להכרת הסכנות, ההשלכות ודרכי ההתמודדות מהסכנה הנובעת משימוש באופניים חשמליים – הן לרוכבים והן להולכי הרגל.  הסדנא כוללת אמצעי המחשה וניתוח תאונות דרכים עם מנחה וחוקר תאונות דרכים, וכוללת גם עדכוני חוק ותקנות עבור רוכבי האופניים.

הפעילות תתקיים ביום שישי, 27.12.19 (חג חנוכה) בשעות 9:00 – 11:30, במרכז ‘בכל אופן רוכבים’ שבפארק רעננה.

ההשתתפות ללא תשלום, ברישום מראש במוקד “קול טיקט” 8864*,  tickets.raanana.muni.il

כתבות מהפורטל שיעניינו אתכם

יש לכם חדשות לחלוק איתנו?
נגישות